Rejestracja


T295 - Hyundai i30 - KMP Elbląg

T295 - Hyundai i30 - KMP Elbląg

http://www.nasygnale.com.pl/templates/strona/images/logo1.png


Reklama na portalu NaSygnale.com.pl może mieć wiele form - od standardowych banerów graficznych po reklamę zawierającą elementy interakcji z użytkownikiem, a także indywidualne rozwiązania w zależności od potrzeb klienta. Powierzchnie reklamowe zostały zaprojektowane i dostosowane tak, by nasi klienci mogli wybrać odpowiednie dla siebie miejsca publikacji.

Każdego dnia odwiedzają nas tysiące unikatowych użytkowników, są to w szczególności: policjanci, funkcjonariusze Państwowej Straży Pożarnej i Ochotniczej Straży Pożarnej, strażacy Wojskowej i Zakładowej Straży Pożarnej, ratownicy medyczni oraz pozostali funkcjonariusze i pracownicy służb mundurowych a także miłośnicy tych służb oraz przedstawiciele branży mundurowej, strażackiej, ratowniczej, medycznej i ochrony przeciwpożarowej.

Dzięki szerokiemu gronu odbiorców mamy możliwość promowania tematycznego asortymentu na dużą skalę. Materiały reklamowe cieszą się znacznym zainteresowaniem wśród zawodowego środowiska co pozwala na promocje Państwa produktów w gronie tysięcy odbiorców.

Dział reklamy: 

reklama@nasygnale.com.pl


Dziękujemy że jesteście z nami

NaSygnale.com.pl