Rejestracja


701[M]25 - GCBA 5/32 Scania P380/WISS - JRG Zwoleń

701[M]25 - GCBA 5/32 Scania P380/WISS - JRG Zwoleń

Najczęściej zadawane pytania

Zgłaszanie zdjęć

Chcesz zgłosić zdjęcie ?

Nasz zespół zapobiega naruszeniom praw autorskich. Nasi użytkownicy podczas wysyłania zdjęć oświadczają, że są właścicielami praw do przesłanych fotografii. Jeśli zauważysz naruszenie, złoś nam to wysyłając e-mail z opisem i linkiem do zdjęcia. Prosimy również podać krótkie wyjaśnienie, dlaczego Twoim zdaniem doszło do naruszenia praw autorskich.

Rejestracja

Dlaczego warto się zarejestrować ?

Rejestracja jest konieczna, aby móc korzystać ze wszystkich funkcji, w szczególności dodawania i komentowania zdjęć.

Czy korzystanie z portalu jest bezpłatne ?

Portal NaSygnale.com.pl jest całkowicie darmowy.

Czy moje dane są bezpieczne ?

Zdecydowanie tak. Dane podane przez użytkowników w procesie rejestracji są szyfrowane.

Użytkownik

Gdzie mogę zmienić hasło lub adres e-mail ?

Możesz zmienić wszystkie dane po zalogowaniu na swój profil w dziale "Ustawienia”. Jeśli zmienisz swój adres e-mail, wyślemy link potwierdzający na nowy adres e-mail, za pomocą którego musisz go następnie aktywować.

Jak usunąć konto ?

Jako użytkownik nie masz bezpośredniej możliwości usuwania swojego konta. Jeśli chcesz, aby Twoje konto zostało usunięte, należy skontowakować się z naszym zespołem. Następnie nasz zespół dokona usunięcia Twojego konta.

Zdjęcia

Jak mogę przesłać zdjęcie ?

Na stronie głownej znajdziesz foldery, w których pojazdy są posortowane według ich przynależności. Przejdź do odpowiedniego folderu a następnie wybierz opcję „Dodaj zdjęcie”. Zostaniesz przeniesiony do strony która umożliwia przesyłanie zdjęć z komputera bądź telefonu. Następnie musisz uzupełnić formularz o nazwę, opis oraz słowa kluczowe. Przyjrzyj się uważnie polom i wypełnij je zgodnie ze swoją najlepszą wiedzą i przekonaniem. Po przesłaniu zdjęcia zespół dokona weryfikacji, a następnie zaakceptuje bądź odrzuci fotografie.

Czy każda jakość zdjęć jest dobra ?

NaSygnale.com.pl przykłada dużą wagę do dobrej jakości zdjęć. Definicja dobrej jakości zdjęcia to z jednej strony poprawna jakość techniczna a z drugiej jakość fotograficzna. Każde zdjęcie podlega ocenie przed zespół redakcyjny. Zdjęcie musi spełniać nasze minimalne wymagania jakościowe.

Jak usunąć zdjęcie ?

Jako użytkownik nie masz bezpośredniej możliwości usuwania własnych zdjęć, które zostały już opublikowane. Jeśli chcesz, aby Twoje zdjęcie zostało usunięte, należy skontowakować się z naszym zespołem. Następnie nasz zespół dokona usunięcia wskazanego zdjęcia.

Jak pobrać zdjęcie ?

Aby pobrać zdjęcie należy się zalogować. Pod każdym zdjęciem znajduje się przycisk „Pobierz”.

Nie mogę znaleźć odpowiedniego folderu ?

Jeśli nie ma folderu do którego chciałbyś wstawić zdjęcie, skontaktuj się z naszym zespołem , pomożemy Ci jak najszybciej.

Czy muszę być autorem przesyłanego zdjęcia ?

Musisz być autorem zdjęcia bądź posiadać pozwolenie na publikacje danego zdjęcia.

Moje zdjęcie zostało odrzucone.

Decyzja o akceptacji lub odrzuceniu zdjęcia należy do naszego zespołu. Jeśli istnieje potrzeba wyjaśnienia przyczyny odrzucenia, możesz skontaktować się z naszym zespołem w celu wyjaśnienia problemu.

Jak mogę edytować swoje zdjęcie ?

Masz bezpośrednią możliwość edycji swojego zdjęcia. Aby to zrobić musisz otworzyć zdjęcie a następnie przejść do formularza za pomocą przycisku ”Edytuj” który znajduje się nad fotografią po prawej stronie.

Prawa autorskie do zdjęcia.

Zgodnie z naszą polityką umieszczając swoje zdjęcia na portalu NaSygnale.com.pl dajesz nam prawo do cyfrowej publikacji Twoich zdjęć i zezwalasz nam na nieograniczone wykorzystanie Twoich zdjęć na portalu NaSygnale.com.pl . Prawa autorskie do zdjęć zawsze należą do Ciebie, a zdjęcia są powiązane z Twoim nickiem.

Masz inne pytanie ?

Jeśli nie znalazłeś tutaj odpowiedzi na jedno z Twoich pytań, napisz do nas wiadomość e-mail.


Dziękujemy że jesteście z nami

NaSygnale.com.pl