Rejestracja


511[P]55 - SLBus Ford Transit - JRG Nowy Tomyśl

511[P]55 - SLBus Ford Transit - JRG Nowy Tomyśl

Najczęściej zadawane pytania

Zgłaszanie zdjęć

Chcesz zgłosić zdjęcie ?

Nasz zespół zapobiega naruszeniom praw autorskich. Nasi użytkownicy podczas wysyłania zdjęć oświadczają, że są właścicielami praw do przesłanych fotografii. Jeśli zauważysz zdjęcie, które nie zostało zrobione przez określonego fotografa, prześlij nam wiadomość e-mail z linkiem do zdjęcia. Prosimy również podać krótkie wyjaśnienie, dlaczego Twoim zdaniem doszło do naruszenia praw autorskich.

Rejestracja

Dlaczego warto się zarejestrować ?

Rejestracja jest konieczna, aby móc korzystać ze wszystkich funkcji, w szczególności dodawania i komentowania zdjęć.

Czy korzystanie z portalu jest bezpłatne ?

Portal NaSygnale.com.pl jest całkowicie darmowy.

Czy moje dane są bezpieczne ?

Zdecydowanie tak.

Użytkownik

Gdzie mogę zmienić hasło lub adres e-mail ?

Możesz zmienić wszystkie dane po zalogowaniu na swój profil za pomocą przycisku Ustawienia”. Jeśli zmienisz swój adres e-mail, wyślemy link potwierdzający na nowy adres e-mail, za pomocą którego musisz go następnie aktywować.

Jak usunąć konto ?

Jako użytkownik nie masz bezpośredniej możliwości usuwania swojego konta. Jeśli chcesz, aby Twoje konto zostało usunięte, należy skontowakować się z naszym zespołem. Następnie nasz zespół dokona usunięcia Twojego konta.

Zdjęcia

Jak mogę przesłać zdjęcie ?

Na stronie głownej znajdziesz foldery, w których pojazdy są posortowane według ich przynależności. Przejdź do odpowiedniego folderu a następnie wybierz opcję „Dodaj zdjęcie”. Zostaniesz przeniesiony do strony która umożliwia przesyłanie zdjęć z komputera bądź telefonu. Następnie musisz uzupełnić formularz o nazwę, opis oraz słowa kluczowe. Przyjrzyj się uważnie polom i wypełnij je zgodnie ze swoją najlepszą wiedzą i przekonaniem. Po przesłaniu zdjęcia zespół dokona weryfikacji, a następnie zaakceptuje bądź odrzuci fotografie.

Czy każda jakość zdjęć jest dobra ?

NaSygnale.com.pl przykłada dużą wagę do dobrej jakości zdjęć. Definicja dobrej jakości zdjęcia to z jednej strony poprawna jakość techniczna a z drugiej jakość fotograficzna. Każde zdjęcie podlega ocenie przed zespół redakcyjny. Zdjęcie musi spełniać nasze minimalne wymagania jakościowe.

Jak usunąć zdjęcie ?

Jako użytkownik nie masz bezpośredniej możliwości usuwania własnych zdjęć, które zostały już opublikowane. Jeśli chcesz, aby Twoje zdjęcie zostało usunięte, należy skontowakować się z naszym zespołem. Następnie nasz zespół dokona usunięcia wskazanego zdjęcia.

Jak pobrać zdjęcie ?

Aby pobrać zdjęcie należy się zalogować. Pod każdym zdjęciem znajduje się przycisk „Pobierz”.

Nie mogę znaleźć odpowiedniego folderu ?

Jeśli nie ma folderu do którego chciałbyś wstawić zdjęcie, skontaktuj się z naszym zespołem , pomożemy Ci jak najszybciej.

Czy muszę być autorem przesyłanego zdjęcia ?

Muisz być autorem zdjęcia bądź posiadać pozwolenie na publikacje danego zdjęcia.

Moje zdjęcie zostało odrzucone.

Decyzja o akceptacji lub odrzuceniu zdjęcia należy do naszego zespołu. Jeśli istnieje potrzeba wyjaśnienia przyczyny odrzucenia, możesz skontaktować się z naszym zespołem w celu wyjaśnienia problemu.

Jak mogę edytować swoje zdjęcie ?

Masz bezpośrednią możliwość edycji swojego zdjęcia. Aby to zrobić musisz otworzyć zdjęcie a następnie przejść do formularza za pomocą przycisku ”Edytuj” który znajduje się nad fotografią po prawej stronie.

Prawa autorskie do zdjęcia.

Zgodnie z naszą polityką umieszczając swoje zdjęcia na portalu NaSygnale.com.pl dajesz nam prawo do cyfrowej publikacji Twoich zdjęć i zezwalasz nam na nieograniczone wykorzystanie Twoich zdjęć na portalu NaSygnale.com.pl . Prawa autorskie do zdjęć zawsze należą do Ciebie, a zdjęcia są powiązane z Twoim nickiem.

Masz inne pytanie ?

Jeśli nie znalazłeś tutaj odpowiedzi na jedno z Twoich pytań, napisz do nas wiadomość e-mail.


Dziękujemy że jesteście z nami

NaSygnale.com.pl